افتتاح پایگاه صادراتی مبناپژوهان

افتتاح پایگاه صادراتی مبناپژوهان توسط معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری

مبناپژوهان فناوری های نوین آتیه ( مپفن ) با هدف تبادل فناوری فعالیت می‌کند و تبادل فناوری در میان کشور های دنیا اهمیت ویژه ای در راستای تبادل علم، تبادل اطلاعات و ارزش آفرینی مالی دارد.
پایگاه صادراتی مپفن، در بیستم تیر ماه سال ۱۴۰۰ به طور رسمی توسط دکتر سورنا ستاری معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد. این پایگاه صادراتی در راستای توسعه بازار بین المللی برای خدمات و محصولات فناورانه بر مبنای شبکه ای گسترده از ارتباطات در کشورهای مختلف و صادرات این خدمات و محصولات پایه ریزی شده است. ایجاد زیرساخت برای استفاده از توانمندی های ارزشمند فنی و فناوری شرکت های ایرانی در بازارهای هدف، از برنامه های این پایگاه صادراتی است.

پایگاه صادراتی مپفن به عنوان یک EMP (Export Management Platform) در حوزه محصولات مبتنی بر فناوری خدمات خود را به شرکت های فناور داخلی و صنایع بزرگ بین المللی ارائه خواهد داد. مسیر توسعه فناوری و بازار شرکت های دانش بنیان که مپفن آن را دنبال میکند با اتصال به این پلتفرم تکمیل خواهد شد.
مبناپژوهان فناوری های نوین آتیه قصد دارد در پایگاه صادرات خود از طریق پلتفرم مدیریت صادرات طراحی شده توسط تیم مبناپژوهان به توسعه بازار بین المللی محصولات و خدمات فناورانه در بازارهای کشورهای هدف بپردازد.

در این راستا محصولات و خدمات مبتنی بر فناوری که دارای معیارهای حرفه ای برای احراز شرایط صادرات هستند، در طی انجام فرآیند های تخصصی در مسیر صادرات قرار خواهند گرفت.

مطالعات بازارهای بین المللی، تطبیق شرایط بازار با محصولات و خدمات مد نظر، توانمندسازی شرکت های تولید کننده یا ارائه دهندگان خدمات مبتنی بر فناوری و ایجاد زیرساخت های عملیاتی برای صادرات از برنامه های پایگاه صادراتی مپفن هستند.

دیدگاه ها بسته شده اند.