اینوتکس

حضور مبناپژوهان در نمایشگاه اینوتکس 2021

نمایشگاه اینوتکس 2021 در روز سه شنبه 28 اردیبهشت ماه سال 1400 با حضور دکتر ستاری معاون محترم علمی و فناوری رئیس جمهور آغاز به کار کرد و تا روز جمعه 31 اردیبهشت ماه سال 1400 ادامه یافته و در عصر جمعه با حضور حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس محترم قوه قضائیه خاتمه یافت. این نمایشگاه با شعار ” اکوسیستم فناوری و نوآوری زیر یک سقف ” تلاش کرد تا ارتباطات خوبی را درون اکوسیستم ایجاد کند تا شرکت های فناور و نوآور بتوانند ضمن نمایش توانمندی های خود، شیکه ارتباطی گسترده ای را بوجود آوردند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت نمایشگاه اینوتکس به آدرس www.inotex.com مراجعه فرمایید.

بازدیدکنندگان این نمایشگاه علاوه بر دانشجویان و علاقه مندان به نوآوری و فناوری، شرکت های بزرگ صنعتی نیز بودند که با هدف شناسایی فرصت های جدید از این نمایشگاه بازدید به عمل آوردند.

مبناپژوهان فناوری های نوین آتیه ( مپفن )، در راستای رسالت خود در امر توسعه و تبادل تکنولوژی با حضوری پررنگ در این نمایشگاه ضمن رصد فناوری های حاضر، با دعوت از همکاران استراتژیک خود سعی در جریان سازی استفاده از فناوری های نوین در صنایع مختلف نمود. همچنین جلساتی پس از بازدید این شرکت ها برگزار گردید تا ضمن آشنایی با زیر ساخت های موجود در پارک پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، راهکارهای هم افزایی سه جانبه بررسی و تدوین گردد.

دیدگاه ها بسته شده اند.