poster-99-724x1024

حضور مبناپژوهان در دوازدهمین نمايشگاه بين المللی نفت، گاز، پالايش و پتروشيمی عسلویه

نمايشگاه بين المللی نفت، گاز، پالايش و پتروشيمی عسلویه یکی از مهمترین رویدادهای صنعتی و تجاری منطقه پارس جنوبی در حوزه صنعت نفت می باشد كه سالانه با حضور جمعی از تامین کنندگان محصولات و خدمات در زمينه صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمی برگزار مي گردد. این رویداد فرصت بسيار خوبی است تا شركت های فعال در حوزه نفت، گاز، پالايش و پتروشيمی، دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد فعالان و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و جهت گیری رشد اين صنعت، روند فعاليت های تحقیق و توسعه خود را هدايت نمايند. دوازدهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 3 الی 6 اسفند سال 1399 در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی پارس در شهر عسلویه برگزار گردید. برای اطلاعات بیشتر به آدرس http://sppex.ir مراجعه نمایید.

مبناپژوهان فناوری های نوین آتیه ( مپفن )، در راستای ماموریت های خود در جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی تولیدات داخلی برای معرفی فناوری های شرکت های دانش بنیان در صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمی ، در این رویداد حاضر شد.

در این رودیداد ضمن بررسی و رصد فناورهای حاضر در نمایشگاه، ارزیابی های اولیه توانمندی این شرکت ها و همچنین فرصت های عرضه فناوری آن ها مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است در طی این نمایشگاه، مذاکراتی جهت ایجاد بستر بهتر برای تبادل فناوری با شرکت های صنعتی حاضر در نمایشگاه و مجتمع پارس جنوبی انجام پذیرفت.

لازم به ذکر است بیش از 20 نشست تخصصی با فناورها و صنایع حاضر در نمایشگاه جهت بررسی فرصت های عرضه و تقاضای فناوری برگزار گردید.

دیدگاه ها بسته شده اند.